CR014143F
Mfr.Part #
CR014143F
Description
RES SMD 414K OHM 1% 1W 2512
Operating Temperature :
-55°C ~ 155°C
Power (Watts) :
1W
Resistance :
414 kOhms
Supplier Device Package :
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Tolerance :
±1%